ksichty

Bez Záruky

under-rock

Tož tak…

V Jindřichově Hradci v březnu 2008 vzniká nová  xxcx..ová kapela (styl doplň sám, ale k ohni to není:-) Základ tvoří kytaristé z čerstvě rozpadlé a oplakané skupiny “ Z bláta do louže a z louže pod okap“ (dále jen ZBLDL) a sice Dalibor „Dalča“ Dědič a hradecká undergoundová legenda Míra Snížek. Po delším hledání za bicí usedá staronový člen, bývalý bubeník ZBLDL a Třech generací Miloš Kříž a za mikrofonem, ne bez ostychu to zkouší  Pavel Körner. Basák se hledá těžko, ale nekonec lepšího kapela mít nemůže, Petr „Peaters“ Müller opravdu umí a posouvá výraz kapely hodně dopředu. Škoda jen, že má (pracovní) zaječí úmysly a konec roku by měl trávit v zahraničí, namísto dření s kapelou:-), Naštěstí se rýsuje „střídací náhrada“ tak snad kapela bez basy nezůstane.

Cca 10.8.2008 se přidává jako druhej basák šmat přes kontrabas a vůdce Jindřichohradeckého symfonického orchestru Bohouš „Galaxis“ Komínek. Prej umí i noty…a to ostatní zvládne, tak cvič barde…

Po kapelovém soustředění 30.-31.8. 2008 v Kaprouně je jasné, že to novému basákovi jde, takže jedeme dál…

V říjnu 2008 se rozrůstáme o dalšího člena.  Zkouší s námi pražský muzikant Michal Kubín – elektrické housle (Kapely Marma, Vejfuk, Majer.brzd.tab.,Kansas revival)

Začátkem prosince 2008, nás opouští kvůli své pracovní vytíženosti a vytíženosti v dalších kapelách basák Peaters a basové kytary se ujímá Bohouš Komínek.

V květnu 2012 nastupuje mladý talentovaný basák Honza Maxa. Jelikož Bohouš má velice důležitou pracovní funkci a nestíhá ani chodit na zkoušky.. :)

V lednu 2013 odchází Honza Maxa ( založit si svou vlastní kapelu a jít svou vlastní cestou :) ) Kapela zůstává poprvé bez basové kytary.

Na jaře ( duben ) 2013 se chopil basové kytary David „KAPR“ Lexa. Takže jedeme Dál!!!

V listopadu 2014 odchází jeden ze zakládajících členů  kytarista skupiny Dalibor Dědič. S ním odchází (tvořit novou skupinu?) i bubeník Miloš Kříž.

V první polovině roku 2015 zkouší kapela s bubeníkem Jardou Oplem, ale i ten z nedostatku času končí.

Záhy ale nacházíme nového „bicmena“. Na bubenickou stoličku usedá Mirek Petrů a poctivě zkouší.

zatím dodnes…